Description
Remington 870 Field Super Magnum Blued 12 Gauge 3-1/2in Pump Shotgun – 26in – Features single bead, fixed sights.
Specifications
| Gauge | 12 Gauge |
| Chamber | 3-1/2in |
| Capacity | 3+1 |
| Barrel Length | 26in |
| Finish | Blued |
| Choke | M |
| Action | Pump |
| Color | Black |
| Hand | Right |
| Overall Length | 46in |
| Product Line | 870 Field Super Magnum |
| Sights | Single Bead, Fixed |
| Stock Material | Synthetic |
| Type | Centerfire |






Rock Island Armory VR60 12 Ga, 20" Barrel, Mag Fed, Adj. Rear Sight, Black, 5rd
CVA Inc Hunter Break-Action 45-70 Rifle
CZ SHADOW 2 COMPACT 9MM LUGER (9x19 PARA) SEMI AUTO HANDGUNS
CCI Blazer Brass 9mm, 115gr, Full Metal Jacket, 50rd Box CCI Ammunition